• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/katilimanaliz/
  • https://twitter.com/katilimanaliz
Ayetlerle Baş Başa
Ey iman edenler! Kat kat arttırılmış olarak faiz yemeyin. Allah'tan sakının ki kurtuluşa eresiniz. (Âl-i İmran 3/130)           Men edildikleri halde faizi almalarından ve haksız (yollar) ile insanların mallarını yemelerinden dolayı içlerinden inkâra sapanlara acı bir azap hazırladık. (Nisa 4/161). 
Anket
Herhangi bir katılım bankasında hesabınız var mı?
 Türkiye İslami Fintech Ekosistemi Haritası
  Sosyal Medya

Teknoloji

SIRALA: İzlenme Sayısı Eklenme Tarihi Yıldız Sayısı

  İslami Finans ve Blockchain Teknolojisi
  MenaPay Business Developer Burak Erdir, özellikle Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgesindeki kullanıcılar için geliştirilmiş öncelikli ödeme yöntemi olarak hizmete giren MenaPay şirketini anlatıyor. MenaPay, Orta Doğu ve Kuzey Afrika'daki blockchain teknolojisine dayanan ilk ödeme sistemidir. MenaPay, geleneksel ödeme yöntemleri yerine, şifreli blockchain ağı üzerinden ödeme yapar. Bu, her türlü kullanıcı için ve günlük hayatın her yönü için güvenli ve şeffaf bir ödeme ağı sağlar. Kasım 2017'de lanse edilen MenaPay projesi, bölgedeki 18 ülkede yaşayan 420 milyon kişiye gelişmiş ödeme hizmetleri sunmaya başladı.
  284 kez izlendi 258 gün önce


  İkram Göktaş: "Dijital Bankacılık ve Güvenlik"
  Vakıf Katılım Bankası Genel Müdürü ve Türkiye Katılım Bankaları Birliği yönetim kurulu üyesi İkram Göktaş, "Dijital Bankacılık ve Güvenlik" konusu kapsamında 13 Ocak'ta TRT Haber’de yayınlanan Farklı Bakış programına konuk oldu...
  263 kez izlendi 639 gün önce


  Röportaj: Mücahit Gündebahar, Kuveyt Türk Bilgi Teknolojileri Grup Müdürü
  Kaynak: Fintech İstanbul
  263 kez izlendi 661 gün önce


 

Katılım Analiz Dergisi
Aylık Haber Bültenimiz
Üye Girişi