• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/katilimanaliz/
  • https://twitter.com/katilimanaliz
Ayetlerle Baş Başa
Ey iman edenler! Kat kat arttırılmış olarak faiz yemeyin. Allah'tan sakının ki kurtuluşa eresiniz. (Âl-i İmran 3/130)           Men edildikleri halde faizi almalarından ve haksız (yollar) ile insanların mallarını yemelerinden dolayı içlerinden inkâra sapanlara acı bir azap hazırladık. (Nisa 4/161). 
Anket
Herhangi bir katılım bankasında hesabınız var mı?
 Türkiye İslami Fintech Ekosistemi Haritası
  Sosyal Medya

EmlakBank Altın Katılma Hesabı'nı hayata geçirdi

Emlak Katılım Bankası, Altın Katılma Hesabı’nı hayata geçirerek, müşterilerine altını bir yatırım aracı olarak kullanma imkanı sağlıyor.

Emlak Katılım Bankası, Altın Katılma Hesabı’nı hayata geçirerek, müşterilerine altını bir yatırım aracı olarak kullanma imkanı sağlıyor.


EmlakBank'tan yapılan açıklamaya göre EmlakBank, Türkiye'de sürdürülebilir finansman modellerini yaygınlaştırmak için çalışmalarını sürdürüyor.
- "Takasbank altın transfer sistemine üye"


EmlakBank, Altın Katılma Hesabı ile verdiği hizmetlere bir yenisini ekledi. Bu sayede EmlakBank, müşterilerine altını bir yatırım aracı olarak kullanma imkanı sağlıyor.


Ayrıca Borsa İstanbul Kıymetli Madenler Piyasası üyeliğini de tamamlayan EmlakBank, Takasbank altın transfer sistemine üye olarak altın hesapları arasında transfer yapabilen birkaç bankadan biri oldu.


Katılım bankacılığı pazar payını yeni ürünler geliştirerek büyütmeyi hedefleyen EmlakBank, Cari Hesap Hizmeti ile birlikte Gümüş ve Platin Cari Hesap hizmetlerini de müşterileriyle buluşturdu.
- "Platin cari hesap hizmeti sunabilen iki bankadan birisi oldu"

Yeni hizmetleriyle EmlakBank, ülkede gümüş cari hesap hizmeti sunabilen sayılı, platin cari hesap hizmeti sunabilen iki bankadan birisi oldu.

EmlakBank müşterileri TL, USD, Avro karşılığında altın, gümüş ve platin alım-satımı işlemlerini de gerçekleştirebiliyor.


EmlakBank, yakın zamanda şubelerinden külçe altın ve gram altın teslim alınması, külçe altın ve gram altınların altın cari hesaplara yatırılabilmesine de olanak sağlayacak çalışmalarını sürdürüyor.- "EMLAK KATILIM ALTINA ALTIN KATILMA HESABI"

Altına Altın Katılma Hesabı, altına faizsiz getiri sağlayan hesap türüdür. Hesap sahiplerine hem tasarruf etme hem de kazanç elde etme imkânı sağlar.


Gram türünde ve belirlenen vadelerle yatırılan altınların, altın katılım hesap havuzlarında değerlenmesi sonucu hesap sahibine kâr payı getirisi sağlayan katılma hesabıdır.


  • Altın yatırımlarınız güvenle değerlendirilirken, sizlere kar payı elde etme imkanı sağlar.
  • 1 ay vadeli Altına Altın Katılma Hesabı, 100 gr altın ile açılabilir.
  • Minimum 3 ay vade seçeneğinde 10 gr  altın ile hesap açılabilir.
  • Vade tarihinde tahakkuk eden kâr, hesap sahibi ile kurum arasında %85 - %15 oranında paylaşılır.
  • Stopaj oranları her vade için %15'tir.
  • Kar payının yanı sıra altındaki değer artışında da kazancınız artar. 

Diğer "Sektör Haberleri" için tıklayın:  SEKTÖR HABERLERİ  


194 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Katılım Analiz Dergisi
Aylık Haber Bültenimiz
Üye Girişi