• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/katilimanaliz/
  • https://twitter.com/katilimanaliz
Ayetlerle Baş Başa
Ey iman edenler! Kat kat arttırılmış olarak faiz yemeyin. Allah'tan sakının ki kurtuluşa eresiniz. (Âl-i İmran 3/130)           Men edildikleri halde faizi almalarından ve haksız (yollar) ile insanların mallarını yemelerinden dolayı içlerinden inkâra sapanlara acı bir azap hazırladık. (Nisa 4/161). 
Anket
Herhangi bir katılım bankasında hesabınız var mı?
 Türkiye İslami Fintech Ekosistemi Haritası
  Sosyal Medya

Yeni faizsiz finansman şirketi "Birikimevim" kuruldu

Telli Grup faizsiz finansman sektöründeki yeni markası Birikimevim, Maslak’taki Genel Müdürlük binasında faaliyete başladı.
Birikimevim, 300 kişilik güçlü kadrosu ile Türkiye’nin her yerinde ev ve araba sahibi olmak isteyenlerin hayallerini gerçeğe dönüştürüyor.


Birikimevim, benimsediği özgün, ileri görüşlü, yenilikçi, sürdürülebilir ve liyakat değerleri ile hızla büyümeye devam ediyor.
- "Faizsiz finansman sektöründe sağlam adımlarla ilerliyor"

Türkiye’nin her kesimine dokunmayı hedefleyen Birikimevim, yenilikçi sistemleri ile faizsiz finansman sektöründe sağlam adımlarla ilerliyor.


Gayrimenkul ve araç ihtiyaçları olan katılımcılarına, uzman kadrosu ile en uygun çözümleri sunarak, onları hayallerine bir adım daha yaklaştırıyor.


Müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarma ve ülkenin tüm fertlerine fayda sağlama maksadı ile çalışan Birikimevim, Gaziosmanpaşa’dan başlayarak Malatya, Gaziantep, Ümraniye şubelerini hizmete açmış, pek yakında İzmir Konak şubeyi açarak, şubeleşme çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir.
- "Telli Grup tecrübesi"

İstikrarlı bir büyüme içinde olan Birikimevim, ülke istihdamına da katkıda bulunuyor. Genç ve dinamik bireylerden oluşan kadrosu ile personellerinin kariyer gelişimine yarar sağlarken aynı zamanda onların yeni fikirlerinden beslenerek, bu fikirleri Telli Grup tecrübesi ile harmanlayıp gelişimlerine ivme kazandırıyor.


Birikimevim, katılımcılarını birikim yapmaya yönlendirerek hem hayallerini gerçekleştirmelerini sağlıyor, hem de toplumsal değerlerimizde var olan yardımlaşma ve dayanışmaya vurgu yapıyor.


Her ay gerçekleştirilen sıra belirleme organizasyonları sayesinde katılımcıları ile ortak heyecan ve sevinçlerde buluşuyor.
- "Toplumun gayrimenkul ve araç ihtiyaçlarına Birikimevim finansmanı"

Birikimevim kurucusu ve Telli Grup Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Osman Telli “Faizsiz finansman sektörüne giriş yapma amacımız toplumun gayrimenkul ve araç ihtiyaçlarını Birikimevim finansmanı ile karşılayabilmek ve toplumda ki birçok bireye fayda sağlamaktır” diyor.


Özgün ve köklü yapısıyla birikim bilincini daha geniş kitlelere ulaştıran ülkemiz ve dünyamız için değer yaratan bir kurum olma vizyonu ile yola çıkan Birikimevim, toplumsal değerlerimizden ödün vermeden vatandaşlarımızın kendi birikimleriyle hayallerine kavuşmalarını mümkün kılıyor.
- "Birikimevim Hakkında"

Birikimevim, Telli Grup şirketler grubunun bir iştirakidir. Telli Grup, 30 yıllık geçmişiyle; otomotiv sektöründe; Aksam Otomotiv markasıyla araç satış faaliyetini gerçekleştirip şimdiye kadar 300.000 kişiyi araç sahibi yapmıştır.


Otomotiv ihale sistemi olan Autogong markasıyla; yaklaşık 1500 bayi ile yıllık 25.000’in üzerinde aracın satışını otomotiv ihale yöntemi ile gerçekleştirmektedir.


Yazılım sektöründe HYS olarak; sigorta sektörüne yönelik hasar yönetimi yazılımları faaliyetini gerçekleştiriyor.


Geri dönüşüm sektöründe Ekosistem, yedek parçada ise Ekoparça markasıyla; 81 ilde Çevre Bakanlığı onaylı 91 adet bayi ağıyla hizmet vermektedir.


Telli Grup İştirakları 150’yi aşkın ülkede faaliyet gösteren dünya devi şirketler ile iş ortaklığı yapmaktadır.Kaynak: Diriliş Postası

Diğer "Sektör Haberleri" için tıklayın:


  SEKTÖR HABERLERİ  

166 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Katılım Analiz Dergisi
Aylık Haber Bültenimiz
Üye Girişi