• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/katilimanaliz/
  • https://twitter.com/katilimanaliz
Ayetlerle Baş Başa
Ey iman edenler! Kat kat arttırılmış olarak faiz yemeyin. Allah'tan sakının ki kurtuluşa eresiniz. (Âl-i İmran 3/130)           Men edildikleri halde faizi almalarından ve haksız (yollar) ile insanların mallarını yemelerinden dolayı içlerinden inkâra sapanlara acı bir azap hazırladık. (Nisa 4/161). 
Anket
Herhangi bir katılım bankasında hesabınız var mı?
 Türkiye İslami Fintech Ekosistemi Haritası
  Sosyal Medya

Türkiye Finans'tan HGS Bizden Taşıt Finansmanı kampanyası

Türkiye Finans müşterilerine yüzde 1,38'den başlayan avantajlı kar oranlarıyla 60 aya varan vade olanağı ile HGS Bizden Taşıt Finansmanı kampanyası başlattı.
Hayata Katılım Bankası Türkiye Finans, araç sahibi olmak isteyen müşterilerine yepyeni bir taşıt finansmanı kampanyası başlattı.


Türkiye Finans, 1,38’den başlayan avantajlı kâr oranlarıyla 60 aya varan vade imkânı ile taşıt finansmanı kullanan müşterilerine HGS etiketi hediye ediyor.- "Yenilikçi ürün ve hizmetler"

Sıfır ve 2’inci el tüm araçlar için geçerli olan kampanya 30 Eylül 2019 tarihine kadar devam edecek.


Türkiye’nin En İyi Katılım Bankası seçilen Türkiye Finans, yenilikçi ürün ve hizmetleriyle müşterilerinin taleplerine uygun kampanyaları hayata geçirmeye devam ediyor.- "HGS Bizden Taşıt Finansmanı"

Türkiye Finans, katılım bankacılığı prensiplerinden ödün vermeden müşterilerinin ihtiyaçlarına destek olmak amacıyla ‘HGS Bizden Taşıt Finansmanı’ kampanyasını başlattı.


30 Eylül’e kadar devam edecek kampanya kapsamında; Türkiye Finans müşterilerine, 1,38’den başlayan avantajlı kâr oranlarıyla 60 aya varan vade imkânı sunuyor.- "Birlikte kazanan ve kazandığını paylaşanların katılım bankası"

Kampanya sürecince taşıt finansmanı kullanan tüm bireysel müşteriler aynı zamanda Banka’nın hediye ettiği HGS etiketine sahip olacak.


Müşteriler; Yedek Hesap, Finansör, Finansman Güvence Sigortası ve Otomatik Fatura Ödeme Talimatı ürünlerinin finansman başvurusuyla birlikte alınması dahilinde Bankanın sunduğu avantajlı kâr oranlarını yakalayabilecek.Birlikte kazanan ve kazandığını paylaşanların katılım bankası Türkiye Finans, müşterilerinin hayatını kolaylaştıran avantajlı kampanyalar sunmaya devam edecek.
- "Kampanya Koşulları"

  • HGS Etiketi Hediyeli Taşıt Finansmanı Kampanyası 22/07/2019 - 30/09/2019 tarihleri arasında geçerlidir.

  • Türkiye Finans Taşıt Finansmanı ile, sizin için en uygun oran ve vadelerle taşıt sahibi olabilir, bir kereye mahsus olmak üzere HGS etiketinizi ücretsiz olarak alabilirsiniz.​

  • Taşıt Finansmanı başvurunuzu 0 veya 2. el araç alımları için yapabilirsiniz.​

  • Banka finansman başvurularını serbestçe değerlendirme, kefil ve ek belge isteme, uygun görmediği başvuruları onaylamama hakkına sahiptir.
  • Banka kampanya fiyatını gerekli gördüğü durumda bilgi vermeksizin değiştirebilir veya kampanyayı durdurabilir.

Diğer "Sektör Haberleri" için tıklayın:  SEKTÖR HABERLERİ  90 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Katılım Analiz Dergisi
Aylık Haber Bültenimiz
Üye Girişi