• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • https://www.facebook.com/katilimanaliz/
 • https://twitter.com/katilimanaliz
Ayetlerle Baş Başa
Ey iman edenler! Kat kat arttırılmış olarak faiz yemeyin. Allah'tan sakının ki kurtuluşa eresiniz. (Âl-i İmran 3/130)           Men edildikleri halde faizi almalarından ve haksız (yollar) ile insanların mallarını yemelerinden dolayı içlerinden inkâra sapanlara acı bir azap hazırladık. (Nisa 4/161). 
Anket
Herhangi bir katılım bankasında hesabınız var mı?
 Türkiye İslami Fintech Ekosistemi Haritası
 Sosyal Medya

Kuveyt Türk'ten gurbetçiye ücretsiz transfer hizmeti

Kuveyt Türk tarafından Almanya’da kurulan KT Bank AG, para transferlerinde 5 bin Euro’ya kadar ücret almıyor.

Kuveyt Türk tarafından Almanya’da kurulan KT Bank AG, para transferlerinde 5 bin Euro’ya kadar ücret almıyor.


Kuveyt Türk tarafından Almanya’da kurulan Avrupa’nın ilk katılım bankasıKT Bank AG, yurt dışında yaşayan vatandaşlarımızın Türkiye’ye gerçekleştirdikleri para transferlerinde 5 bin Euro’ya kadar ücret almıyor. Kuveyt Türk Bireysel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Oral, “Gurbetçi vatandaşlarımız artık ana vatanlarına hiçbir ücret ödemeden para gönderebilecek, birikimlerini de kendi topraklarındaki faizsiz katılım hesaplarında değerlendirebilecek” dedi.

- "Bizim Toprak Hesabı"


KT Bank AG’nin Avrupa’dan Türkiye’ye ücretsiz para transferi hizmetine ek olarak, yurt dışında yaşayan ve birikimlerini Türkiye’de değerlendirmek isteyen vatandaşlar için Kuveyt Türk olarak ‘Bizim Toprak Hesabı’ adıyla bir ürün geliştirdiklerini dile getiren Mehmet Oral, şunları söyledi:


“Birikimlerini kendi topraklarında büyütmek ve değerlendirmek isteyen gurbetçilerimiz Kuveyt Türk’te Bizim Toprak Hesabı açabilirler. Bu hesaplarına hiçbir masraf ödemeden KT Bank AG üzerinden 5 bin Euro’ya kadar para transferi yapabilirler.

Birikimlerini TL, Euro, USD ve altın katılma hesaplarında değerlendirebilen gurbetçilerimiz, Türkiye’de bulunmasalar dahi Kuveyt Türk’teki hesaplarını mobil ve internet şube üzerinden kontrol edebilir ve her türlü EFT ve havaleyi Türkiye içinde ücretsiz yapabilirler.

Ayrıca mobil ve internet şube üzerinden uygun marjlarda hafta içi her gün 24 saat döviz ve kıymetli maden alım satımı yapabilen gurbetçilerimiz, kiralık kasadaki yüzde 50 indirim fırsatından da yararlanabilirler.”
- Kuveyt Türk "Bizim Toprak Hesabı" Hakkında

 • TL, EUR, USD ve Altın Katılma Hesapları ile tasarruflarınızı topraklarınızda biriktirebilirsiniz.

 • Uygun finansman oranları sunar. 

 • Aylık, 3 aylık, 6 aylık ve 1 yıllık periyodlar için küçük, orta ve büyük boy kiralık kasalarda %50 indirim fırsatı bulunmaktadır.

 • KT BANK AG şubelerinden Kuveyt Türk’e 5.000 €’ya kadar ücretsiz para transferi yapılabilmektedir.

 • Kuveyt Türk şubeleri, mobil ve internet şubesi üzerinden vereceğiniz talimat ile kolaylıkla otomatik fatura ödemesi yapılabilmektedir.

 • Kuveyt Türk Mobil ve İnternet Şubesi üzerinden yurtiçinde para transferi ücretsizdir.

 • Mobil ve İnternet Şube üzerinden uygun marjlarla hafta içi her gün 24 saat döviz ve kıymetli maden alım satım fırsatı bulunmaktadır.
- Bizim Toprak Hesabı’na Kimler Başvurabilir?

 • Yurtdışında yaşayan/adresi bulunan ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan müşteriler başvurabilir.


  Diğer "Dünya Haberleri" için tıklayın:  260 kez okundu

  Yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
  Katılım Analiz Dergisi
  Aylık Haber Bültenimiz
  Üye Girişi